دپارتمان آموزش

دپارتمان آموزشی

همانطور که بدون شک می ‌دانید آموزش مهم‌ترین و اصلی‌ترین مولفه پیشرفت و ارتقا مهارت‌ها در نقش‌های مختلف اعم از متخصص یا یک والد و یا همسر می باشد.

بر همین حسب دپارتمان آموزش درمانگاه تخصصی مغزواعصاب و روانشناختی مهر رضوی برای متخصصین و عموم افراد جامعه، آموزش‌ های بسیار قوی و کاربردی ارائه می ‌دهد.

هم اکنون دپارتمان آموزش کلینیک مهر رضوی با هدف ارائه دوره‌ های آموزشی در دو سطح تخصصی و عمومی فعالیت دارد.

دوره‌ های آموزشی تخصصی

دوره‌ های آموزشی تخصصی یکی از اصلی‌ترین و مهم‌ترین دوره‌ های کلینیک مهر رضوی است. گروه هدف این دوره متخصصین و دانشجویان رشته ‌های مرتبط با سلامت مغز و روان است.

لازم به ذکر است که در این دوره ‌ها اساتید دانشگاه ‌های مرجع و اساتید باتجربه اطلاعات مختلف و بسیاری را در حوزه ‌های روش ‌های درمانی و ارزیابی روانشناسی، روش‌های درمانی و ارزیابی تکنولوژیک به افراد می‌آموزند.

بطورکلی می‌توان گفت دوره ‌های آموزشی تخصصی اطلاعات کامل و جامعی را در رابطه با حوزه ‌های تخصصی پزشکی به متخصصان این امر می‌آموزند.

دوره ‌های آموزشی عمومی

یکی‌دیگر از دوره ‌های آموزشی کلینیک مهر رضوی، دوره ‌های آموزشی عمومی است.

گروه هدف این دوره بطور معمول، عموم افراد جامعه، که در حوزه های مختلف احساس نیاز به دوره های آموزشی می کنند مانند (فنون تربیت کودک، گروه های ارتباط موثر زناشوئی، مهارت حل مسئله و تصمیم گیری، دوره های آموزشی پیش از ازدواج، دوره های تربیت جنسی کودک و نوجوان، دوره های مهارت های زندگی و…) است‌.

شایان ذکر است که در دوره ‌های آموزشی عمومی نیز همانند دوره‌ های آموزشی تخصصی از اساتید کشوری و باتجربه کمک گرفته می‌شود.

توجه داشته باشید، دوره‌ های آموزش عمومی برخلاف دوره ‌های آموزش تخصصی برای هر فرد مناسب و کاربردی هستند. هیچ محدودیتی در این دوره ‌ها وجود ندارد.

درنهایت لازم به ذکر است که شما می‌توانید مطالب آموزشی کلینیک مهر رضوی را در کوتاه‌ ترین زمان از سایت این کلینیک دریافت نمایید.

یا اینکه از طریق تماس با کارشناسان ما در این موسسه اطلاعات کامل و کافی به دست آورید و درنهایت اقدام به دریافت اطلاعات نمایید. این نکته را فراموش نکنید که اطلاعات دپارتمان آموزش کلینیک مهر رضوی برای هر فرد کاربردی است و هیچ محدودیتی وجود ندارد.

مطالب مرتبط

جستجو کنید

خدمات ما

جستجو کنید

رزرو اینترنتی نوبت معاینه

شبکه های مجازی

مطالب اخیر

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم

موفق به دریافت پاسخ سوال تان نشدید؟

با واحد تریاژ(راهنمای مراجعین و بیماران) ما در ارتباط باشید تا بلافاصله پاسختان را دریافت کنید