دپارتمان روانپزشکی

دپارتمان روانپزشکی

دپارتمان روانپزشکی با هدف تشخیص و درمان داروئی افراد مبتلا به بیماری روانپزشکی تشکیل شده است. این دپارتمان به تفکیک کودک و نوجوان، بزرگسال و میانسال در کلینیک تخصص مهر رضوی فعالیت دارد.

روانپزشکان متخصص همه علائم ذهنی و جسمی بیمار را به کمک مصاحبه بالینی، و ابزارهای تکنولوژیک مانند نقشه مغزی، ClinicalQ، EEG و سایر روش های معتبر ارزیابی و به کمک روش های فوق تشخیص گذاری می کنند،

از آنجائی که روانپزشکان در درمانگاه مهر رضوی به صورت تک تخصصی مراجعین را ویزیت می کنند. یک درک عمیق از سلامت جسمی و روانی و چگونگی تاثیر آ نها بر یکدیگر در حیطه مورد نظر دارند.

تجهیزات دپارتمان روانپزشکی کلینیک مهر رضوی

کلینیک تخصصی مهر رضوی به دپارتمان درمان های تکنولوژیک مجهز است. روانپزشکان این مرکز علاوه بر روش های داروئی از روش های درمانی دیگر مانند درمان tDCS یا تحریک جریان مستقیم مغز، نوروفیدبک، بیوفیدبک، HEG و سایر روش های جدید جهت درمان استفاده می کنند.

لازم به ذکر است که کلینیک مهر رضوی در بخش روانپزشکی خود از بهترین و استانداردترین منابع و دستگاه‌ها بهره می ‌گیرد. به همین خاطر تمام توصیه ‌ها و پیشنهادات این کلینیک بسیار کمک ‌کننده و راه گشا هستند.

در نهایت این نکته را در نظر داشته باشید که شما می‌ توانید خدمات روانپزشکی مورد نیاز خود از حوزه روانپزشکی یک موسسه یا کلینیک در سریع‌ترین و کوتاه‌ترین زمان ممکن در دپارتمان روانپزشکی بصورت کامل دریافت نمایید. به این ترتیب بازدهی بسیار بالایی به دست آورید تا بتوانید با مشکلات خود مقابله نمایید.

شایان ذکر است که برای این امر تنها کافی است که با کارشناسان مجرب و حرفه‌ای کلینیک مهر رضوی تماس بگیرید تا آن‌ها بصورت کامل شما را راهنمایی کنند. البته شما می‌توانید با مراجعه به وبسایت کلینیک تخصصی مهر رضوی نیز از آن به راحتی و در کمترین زمان نوبت خود را رزرو کنید.

مطالب مرتبط

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم

موفق به دریافت پاسخ سوال تان نشدید؟

با واحد تریاژ(راهنمای مراجعین و بیماران) ما در ارتباط باشید تا بلافاصله پاسختان را دریافت کنید