دپارتمان باشگاه مغز کلینیک مهر رضوی

دپارتمان باشگاه مغز با هدف ارائه روش های تقویت سیستم عصبی و مغز (مانند: تقویت تصمیم گیری، حل مسئله، تقویت تمرکز، تقویت حافظه، هوش کلامی و هوش عملی تقویت پردازش شنیداری و دیداری که دو آیتم مهم برای یادگیری دانش آموزان می باشد،) با کمک نرم افزارهای ارتقا عملکردهای شناختی که بر پایه روش های تکنولوژیک به افراد نرمال و افرادی که تشخیص بالینی دریافت نموده اند، می باشد.

گروه هدف نرمال باشگاه مغز کودکان و نوجوانانی می باشند که والدین آنها می توانند بر اساس اطلاع رسانی هائی که بصورت دوره ای در شبکه های اجتماعی درمانگاه و وب سایت درمانگاه مهر رضوی صورت می پذیرد، درخواست ثبت نام در دوره فوق را بدهند.

گروه هدف بالینی باشگاه مغز کودکانی و نوجوانانی مانند افراد بیش فعال، افرادی که دچار ضعف در تمرکز و حواسپرتی هستند، افراد مبتلا به اختلالات یادگیری، اختلالات اضطرابی می باشند، که بصورت مستقیم یا غیرمستقیم به علت مشکلاتی که زندگی تحصیلی و اجتماعی آنها را تحت تاثیر قرار داده به درمانگاه مراجعه نموده اند.

کودکان در باشگاه مغز در سه دوره “دوره اول کودکی” از سن ۴ الی ۶ سال و “دوره کودکی” از سن ۷ الی ۹ سال و “دوره نوجوانی” از سن ۱۰ الی ۱۴ سال، می باشند.

هر دوره شامل سه سطح ۱ ، ۲ و ۳ می باشد، فرد بعد از آموزش در سطح مورد نظر و گذروندن آزمون پایانی می تواند وارد سطح بعدی گردد و در پایان هر سطح گواهی تائید برای کودک صادر می گردد.

همچنین باشگاه مغز ماموریت خواهد داشت تا دوره هایی را بصورت رقابتی در استان خراسان برگزار نماید و از افرادی که تمایل دارند بخواهد تا وارد یک دوره رقابتی در سطح فعالیت های شناختی (حافظه، تمرکز، هوش، قدرت حل مسئله، قدرت تصمیم گیری و…..) گردند، ثبت نام بعمل آورد و در نهایت افراد برتر معرفی و جوایز و گواهی بصورت لوح اهدا گردد.

اطلاع رسانی در این زمینه از طریق شبکه های اجتماعی و وب سایت کلینیک صورت می پذیرد.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها