مهر 3, 1400

ساعت کاری 09:00-21:00

تاریخ آخرین بروزرسانی 1400/06/15

مشهد ،بلوار وکیل آباد ،ابتدای زیرگذر کوثر ،بین وکیل آباد 13 و 15

05136039545 – 05136039565

با "باشگاه مغز" بیشتر آشنا شوید

باشگاه مغز با هدف تقویت توانمندی های ذهنی، ارتقاء عملکردهای عالی مغز و ارتقا سطح علمی شخصیت فرزند شما و در نتیجه ایجاد روحیه نشاط و نواوری در بین کودکان و نوجوانان، اقدام به برگزاری دوره های توانمندسازی مغز برای رده های سنی ۴ تا بزرگسالی می نمایند.

 

استعدادیابی جامع چگونه صورت می گیرد؟

 استعدادیابی اولیه پیش نیاز ورود به تمامی دوره هاست. استعدادیابی شامل ارزیابی های دقیق اولیه به منظور شناسایی نقاط قوت و ضعف، وضعیت ابتدایی عملکردهای شناختی مغز مانند قدرت یادگیری، شیوه یادگیری مغز، قدرت فکر کردن و منطقی بودن، هوش و حافظه ها و……. و عملکردهای رفتاری همچون  استعدادیابی جامع در دو جلسه و با استفاده از نقشه رنگی مغز (QEEG) ، تست هوش، ارزیابی های جامع کامپیوتری(IVA-II, Memory Gym, Captain’s log) و مصاحبه تخصصی صورت می پذیرد. والدین همچنین می توانند در مصاحبه اولیه انتظارات  و رفتارهای هدف شان را  با متخصصان ما در میان بگذارند. در صورتی که  اصلاح برخی رفتارها  و جایگزینی با رفتارهای بهتر مدنظر شما  والد گرامی است حتما این مسائل را در جلسه مصاحبه مطرح کنید.

 

استعدادیابی جامع در یک نگاه

 

در دوره مقدماتی باشگاه مغز چه حیطه هایی تقویت می شوند؟

عملکردهای شناختی مغز
تقویت عملکردهای شناختی لازمه موفقیت های تحصیلی است و سطوح هوش های چندگانه را افزایش می دهد. به خصوص هوشِ منطقی-ریاضی/ تصویری-فضایی/کلامی-زبانی/موسیقیایی

 

هوش هیجانی

 هوش هیجانی شرط لازم برای موفقیت در زندگی است

هوش اخلاقی

هوش اخلاقی باورهای راسخ اخلاقی و عملکرد صحیح و محترمانه را در بردارد، چیزی که به فرزندانمان شأن و  شخصیت می دهد.

 

مهارت های رفتاری

از آنجا که باور داریم پرورش نبوغ  به تنهایی موفقیت در زندگی را تضمین نمی کند، مهارت های ضروری رشد فردی و بین فردی را نیز به دوره های ذهن نابغه افزوده ایم.

 

سطوح دوره های مقدماتی باشگاه مغز:

دوره ذهن نابغه- سطح1

 دوره ذهن نابغه –سطح2

 دوره ذهن نابغه- سطح 3

دوره ذهن نابغه- سطح 4

دوره های پیشرفته باشگاه مغز:

با توجه به توانائی های پایه که در مرحله مقدماتی مورد پرورش قرار گرفت و همچنین استعدادیابی صورت گرفته، در مرحله پیشرفته فرد وارد یک یا چند مهارت از مهارت های علمی ذیل بصورت تخصصی جهت پرورش بصورت حرفه ای می گردد، در دوره فوق فرد با یک متخصص مهارت انتخاب شده، مهارت مورد نظر را تا سطوح پیشرفته و عالی طی خواهد کرد تا در نهایت فرد مجهز و مسلط به مهارت علمی انتخاب شده شود و هدف بر ان است تا فرد با توجه به ظرفیت مهارت پرورش یافته بتواند وارد دوره های رقابتی در سطوح مختلف گردد.

دوره های مورد هدف در مرحله پیشرفته باشگاه مغز:

 • دوره مهارتی Neuro-English:

در دوره فوق با توجه به سطح اولیه دانش زبان و همچنین سن کودک شما روش های آموزشی جهت آموزش زبان انگلیسی تعیین می گردد یکی از بهترین روش های آموزش زبان انگلیسی از طریق روش های دیداری و شنیداری مغزی می باشد(که برای کودکان و افراد با حداقل دانش زبان همراه با بازی های دیداری و شنیداری خواهد بود). کودکان و نوجوانان، می توانند با توجه به مهارت هائی که در دوره مقدماتی تقویت شده اند(این مهارتها یا بصورت عمومی تقویت می شود یا از طریق درخواست والدین برای آماده شدن جهت ورود به دوره نورو انگلیش، صورت می پذیرد) و همچنین ارزیابی پایه زبان انگلیسی، در این دوره شرکت کنند و همزمان با تقویت توانمندی های شناختی، زبان انگلیسی را در ذهن خود نهادینه و تقویت کنند.

 • دوره های نورو روباتیک نابغه: با همکاری متخصصان حیطه روباتیک، به پرورش بنیان های ذهنی لازم برای موفقیت در ساخت ربات ویژه کودکان و نوجوانان می پردازیم.
 • دوره های نورو مث نابغه: تقویت ماهیچه های ریاضیاتی مغز
 • دوره های نورو یوسی مث: محاسبات ذهنی با چرتکه
 • دوره های نوروالمپیاد: ویژه شرکت کنندگان المپیادهای علمی
 • دوره های نوروقهرمان : ویژه ورزشکاران ورزش های قهرمانی و مدال آورانی که به تمرکز ذهنی بالا و مدیریت مغز برای دستیابی به بهترین عملکرد ورزشی خود نیاز دارند.
 • دوره های نورو شطرنج: تقویت استراتژی های تفکر منظم در بازی شطرنج
 • دوره های مغز هنرمند (خطاطی حرفه ای، عکاسی حرفه ای، موسیقی حرفه ای، اوریگامی)
 • دوره های مغز نقاش (نقاش آبرنگ، نقاش آکریلیک، نقاش پاستل، نقاش سیاه قلم، نقاش گواش)
 • دوره های مغز گرافیست (Illustrator، InDesign، فتوشاپ و…….)
 • دوره های کامپیوتر (نرم افزار و سخت افزار)
 • دوره های علوم اعصاب (با هدف شرکت در آزمون Brain Bee )
پرسش و پاسخ آنلاین
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید