مهر 3, 1400

ساعت کاری 09:00-21:00

تاریخ آخرین بروزرسانی 1400/06/15

مشهد ،بلوار وکیل آباد ،ابتدای زیرگذر کوثر ،بین وکیل آباد 13 و 15

05136039545 – 05136039565

درمان جدید اختلال بیش فعالی

نرم افزار تخصصی TT-Pirmini suite یکی از تخصصی ترین سوئیت های نرم افزاری در حوزه بیوفیدبک است با این پکیج درمانی می شود این بیماری را درمان کرد .

نوروفیدبک یکی از جدیدترین روش ها برای درمان این اختلال می باشد و تا کنون عوارض جانبی و مشخصی نداشته است

رفتاردرمانی

گفته می‌­شود رفتاردرمانی موثرترین روش غیرپزشکی برای درمان اختلال کم ­توجهی یا بیش­­ فعالی در کودکان و بزرگسالان است. در این روش معمولا به والدین آموزش داده می‌­شود تا واکنش مناسبی را به رفتار منفی کودک نشان دهند. همچنین در تنظیم و رسیدن به اهداف به او کمک کنند.

معمولا اولین داروی قابل مصرف برای درمان اختلال کم ­توجهی یا بیش­­ فعالی داروهای محرک است

سه داروی غیر محرک به نام­‌های استراترا (آتوموکستین)، اینتونیو (گوانفیسین) و کاپوای (کلونیداین) برای درمان اختلال کم ­توجهی یا بیش­­ فعالی به تایید اداره غذا و دارو رسیده است.

نوروفیدبک یکی از درمان های کمکی و جایگزین در مورد کودکان و بزرگسالان بیش فعال می باشد و یا برای آن دسته از افرادی که نمی خواهند از دارو استفاده کنند و یا درمان دارویی در مورد آنها موثر نیست مورد استفاده قرار می گیرد.
مقالات علمی معتبر زیادی مبنی بر تاثیر نوروفیدبک درمانی در بیماری بیش فعالی در کشورهای اروپا، آمریکا، استرالیا و کانادا وجود دارد و خلاصه این مقالات مبنی بر آن است که نوروفیدبک درمانی در هشتادو پنج درصد موارد در بیماری بیش فعالی موثر است و در اکثر موارد درمان با نوروفیدبک روشی موثر، بی خطر و بدون عارضه است.

پرسش و پاسخ آنلاین
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید