مهر 3, 1400

ساعت کاری 09:00-21:00

تاریخ آخرین بروزرسانی 1400/06/15

مشهد ،بلوار وکیل آباد ،ابتدای زیرگذر کوثر ،بین وکیل آباد 13 و 15

05136039545 – 05136039565

روش موثر دربهبودی اختلال نوروپاتی

تاکنون هدف اصلی همه ی درمانها برای این اختلال، کنترل عامل ایجاد کننده نوروپاتی  بوده است. زیرا با رفع علت، نوروپاتی خود به خود بهبود می یابد. مسکن ها ، داروهای ضد صرع، کپساسین، پچ لیدوکائین و داروهای  ضد افسردگی به منظور کاهش درد نوروپاتی محیطی تجویز می شوند. تحریک الکتریکی عصب از طریق پوست می تواند  به کاهش  علایم این ضایعه کمک  کند. در این روش الکترودهایی بروی پوست قرار داده می شود و جریان الکتریکی از طریق الکترودها با فرکانس های مختلفی از پوست عبور می کند. این روش باید بطور منظم تکرار شود تا تأثیرات آن مشاهده گردد.

در تکنولوژی جدید از یک تحریک کننده ی الکتریکی بنام ReBuilderبه جای دارو برای خلاصی از بی حسی ودرد این عارضه استفاده می شود. این وسیله ی جدید از فرستادن پیام عصبی به مغز جلوگیری می کند در نتیجه درد نوروپاتی محیطی دیابتی، نوروپاتی ایدیوپاتیک ، پلی نوروپاتی و نوروپاتی ایجاد شده به دلیل شیمی درمانی را مهار می کند.

 داوری ضد صرع pregabalin بر دردهای تخریب عصب که توسط دیابت ایجاد شده است تاثیر می گذارد. مصرف این داروها باعث برطرف شدن دردهای نوروپاتی و بهبود کیفیت زندگی می شود . اما پزشک معالج باید برای تجویز این دارو هر بیمار را بصورت جداگانه بررسی کند.

پرسش و پاسخ آنلاین
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید