کلینیک مهر رضوی یکی از مراکز فعال در حیطه پزشکی کشور به خصوص خدمات مرتبط با مغز، اعصاب و روان است که فرصت های شغلی مختلف و بسیاری برای افراد فراهم می‌آورد. از اصلی‌ترین و مهم‌ترین فرصت های شغلی کلینیک مهر رضوی می‌توان به گفتار درمانگر، نوروتراپیست، پژوهشگر و پذیرش اشاره کرد.

درمانگر

گفتار درمانگر هر جنسیت اعم از خانم یا آقا را در برمی‌گیرد و مدرک لازم برای آن کارشناسی است. لازم به ذکر است که شیفت کاری این شغل هم صبح و هم عصر است.

نوروتراپیست

نوروتراپیست یکی‌دیگر از شغل‌های موجود در حوزه اعصاب و روان است که این شغل هم شامل خانم‌ها و آقایان می‌شود. حداقل مدرک لازم برای این شغل کارشناسی ارشد است و شیفت کاری آن هم عصر است.
پژوهش یکی از حوزه‌های محبوب در هر حوزه ازجمله پزشکی است. در حال حاضر کلینیک تخصصی مهر رضوی از تمام پژوهشگران در حیطه نوروساینس جهت انجام کارهای پژوهشی، انجام پایان‌نامه یا ترجمه منابع معتبر بین‌المللی دعوت به عمل می‌آورد. شایان ذکر است که کلینیک مهر رضوی تمام تجهیزات موردنیاز جهت امور مختلف را در اختیار پژوهشگران قرار می‌دهد.

واحد پذیرش حضوری

پذیرش حضوری یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین فرصت های شغلی کلینیک مهر رضوی است. در این حوزه کلینیک مهر رضوی از تمام خانم‌های علاقمند به فعالیت در محیط‌های پزشکی که حداقل سن ۲۵ سال دارند دعوت به عمل می‌آورد. البته این نکته را در نظر داشته باشید که تنها شرط لازم جهت این شغل سن نیست و می‌توان به متاهل‌بودن، مدرک تحصیلی حداقل دیپلم، سابقه کاری مرتبط و… اشاره کرد.

درنهایت این نکته را در نظر داشته باشید که واحد پذیرش درمانگاه تخصصی مهر رضوی وظایف و قوائد مختلف و بسیاری دارد که از اصلی‌ترین آن‌ها می‌توان به آشنایی کامل با خدمات و متخصصین درمانگاه جهت توضیح به مراجعین، برنامه‌ریزی و نوبت‌دهی به بیماران جهت ویزیت، خوش‌آمدگویی به مراجعان و مشخص‌کردن نوع کار آن‌ها و… اشاره کرد.

 واحد تحقیق و توسعه کلینیک تخصصی مهر رضوی

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم

موفق به دریافت پاسخ سوال تان نشدید؟

با واحد تریاژ(راهنمای مراجعین و بیماران) ما در ارتباط باشید تا بلافاصله پاسختان را دریافت کنید