بخش مغز و اعصاب

متخصصین داخلی مغز و اعصاب، متخصصین جراح مغز و اعصاب

بخش روان پزشکی

متخصصین اعصاب و روان (روانپزشک)

بخش روان شناختی

متخصص روانشناس بالینی، متخصص مشاور خانواده، متخصص زوج درمانی، متخصص مشاور تحصیلی،متخصص بازی درمانی،

بخش روانسنجی

مجموعه آزمون‌های سنجش تمرکز و پیش‌فعالی، مجموعه آزمون‌های آسیب شناسی روانی، مجموعه آزمون‌های هوش و حافظه، مجموعه آزمون‌های شخصیت، مجموعه آزمون‌های خانواده و ..

نوار مغز یا EEG الکتروانسفالوگرام

EEG یا نوار برای تشخیص اختلالات مغزی مانند بیماران مبتلا به ضایعات مغزی، آلزایمر، اختلالات روانپزشکی خاص و اختلال خواب، ارزیابی تروما یا میزان آسیب مغزی و همچنین برای نظارت بر جریان خون در مغز استفاده میشود.

نقشه رنگی مغزی QEEG

QEEG یا نقشه مغزی جهت تشخیص عملکرد مغز و به عبارتی ترجمه زبان مغز بر پایه هوش مصنوعی میباشد که در تشخیص گذاری دقیق و تهیه پرونده درمانی برای اختلالاتی مانند اضطراب، پیش فعالی، اوتیسم، افسردگی، دو قطبی، اختلالات رفتاری و … مورد استفاده قرار میگیرد.

نوار عصب و عضله EMG, NCV

تست نوار عصب و عضله يك بررسی تشخیصی برای ارزیابی سلامت اعصاب و عضلات میباشد و برای تشخیص بیماریهای عصبی و عضلانی به کار میرود.

تحریک مغناطیسی مغز

تحریک مغناطیسی مغز یک روش درمانی غیرتهاجمی است که از طریق تحریک مغز به واسطه‌ی القای الکترومغناطیسی  فعالیت نورون های مغزی را تحت تاثیر قرار میدهد که بر اساس اختلال بیمار محل مربوطه از روی پوست سر تحریک میگردد.

درمان TDCS تحریک الکتریکی

تحریک الکتریکی فراجمجمه‌ای یک روش درمانی غیرتهاجمی و بدون عارضه است.که برای درمان اختلالاتی مانند افسردگی، وسواس، تمرکز، اضطراب و مشکلات رفتاری و پیش فعالیبکار میرود و روش مطلوب برای درمان افراد مقاوم به دارو میباشد.

نوروفیدبک

نوروفیدبک از طریق تقویت امواج مغزی با کمک الکترودهایی که روی سر قرار میگیرند به درمان اختلالات ذیل کمک میکند، پیش فعالی، افسردگی، اختلالات یادگیری، وسواس، میگرن، اضطراب، فوبیا، اختلالات رفتاری مانند پرخاشگری، خرابکاری و …

لورتا نوروفیدبک

یک روش جدید رمانی است که در آن عملکرد عمقی مغز با استفاده از تلفیق نوروفیدبک و لورتا تحت تاثیر قرار میگیرد تا اختلالات مقاوم به درمان را تحت تاثیر قرار دهد.

بخش تریاژ

فرایند اولویت‌بندی بیماران برای بهره‌مندی از درمان است که بر اساس شدت وخامت حال بیمار انجام می‌شود.

گفتار درمانی

تشخیص و درمان اختلالات زبانی و اختلالات گفتاری بر پایه روشهای تکنولوژیک و مکمل

باشگاه مغز

در مجموعه باشگاه مغز با کمک ابزارها و نر‌م افزارها به تشخیص و تقویت استعدادهای شناختی و مهارتی افراد جهت انتخاب مسیر صحیح شکوفایی استعدادها و رشد توانایی ها پرداخته میشود.

بیوفیدبک

بیوفیدبک به یک مجموعه روش‌های درمانی اشاره داردکه از طریق کنترل و تقویت عملکردهای فیزیولوژی به درمان اختلالات عصبی و مقاوم به درمان، مانند سردردهای تنشی، اضطراب و … کمک  میکند.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم

موفق به دریافت پاسخ سوال تان نشدید؟

با واحد تریاژ(راهنمای مراجعین و بیماران) ما در ارتباط باشید تا بلافاصله پاسختان را دریافت کنید