بازدیدکننده گرامی جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه پذیرش در کلینیک تخصصی مهر رضوی

لطفا توضیحات دکتر وحید فرهمند را ملاحظه بفرمایید

نحوه پذیرش کلینیک مهر رضوی به این صورت است که:

مراجعه کننده ای که برای بار اول به کلینیک تخصصی مهر رضوی مراجعه می‌کند، در صورتی که پرونده ای در کلینیک نداشته باشد، واحد پذیرش، مراجعه کننده را به واحد تریاژ کلینیک ارجاع خواهد داد.

متخصصین واحد تریاژ با مراجعه کننده مصاحبه ای خواهند داشت که بتوانند بیمار را برای انتخاب متخصص متناسب با علائم شان راهنمایی نمایند.

در نهایت براساس پاسخ سوال هایی که بیمار می‌دهد، متخصص تریاژ تصمیم می‌گیرد که کدام پزشک در چه زمینه ای برای او مناسب تر است تا بتواند درمان خود را شروع کند.

سپس شما را به پزشک مربوطه ارجاع خواهد داد تا بتوانید بهترین کمک را دریافت کنید.

به عنوان مثال اگر متخصص تریاژ از علائم و صحبت های شما متوجه شود که نیاز به پزشک متخصص جراح مغز و اعصاب دارید، شما را به متخصص جراح مغز و اعصاب کلینیک ارجاع خواهند داد.

مشاوره تلفنی کلینیک تخصصی مهر رضوی

واحد تریاژ کلینیک تخصصی مهر رضوی علاوه بر مشاوره حضوری، مشاوره تلفنی نیز دارند. بنابراین کافیست با واحد پذیرش کلینیک مهر رضوی تماس بگیرید و درخواست مشاوره کنید تا شما را به واحد تریاژ متصل نمایند.

با یکی از متخصصین آن واحد صحبت کنید و در نهایت با راهنمایی های واحد تریاژ تصمیم به انتخاب پزشک معالج بگیرید. تا بتوانید سریعا درمان خورد را شروع کنید.

از همه مهمتر این است که شما برای استفاده از مشاوره با متخصصین واحد تریاژ کلینیک مهر رضوی، نیاز به پرداخت هیچ گونه هزینه ای ندارید. این مشاوره به صورت کاملا رایگان با شما انجام خواهد ‌شد.

کلینیک تخصصی مهر رضوی در تلاش است با در نظر گرفتن این روند، بتواند به مراجعین عزیز کمک نماید تا شروع درمان آن ها با انتخاب درست متخصص، شروع شود؛ و درمانی با حداقل صرف زمان به جهت انتخاب درست متخصص داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم

موفق به دریافت پاسخ سوال تان نشدید؟

با واحد تریاژ(راهنمای مراجعین و بیماران) ما در ارتباط باشید تا بلافاصله پاسختان را دریافت کنید