برای استفاده از خدمات کلینیک تخصصی مغز و اعصاب، روانپزشکی و روانشناختی مهر رضوی لازم است در ابتدا نسبت به رزرو نوبت اقدام کرده و پذیرش شوید.

نوبت دهی اینترنتی یکی از راحت‌ترین راه ‌ها برای رزرو نوبت است.

مراحل نوبت دهی اینترنتی

برای این کار بعد از ورود به سایت کلینیک روی بخش رزرو نوبت کلیک کنید تا بتوانید مراحل نوبت دهی اینترنتی را ببینید.

گام اول: در قسمت نوبت دهی اینترنتی، مرحله اول مربوط به انتخاب تخصص است و شما می ‌توانید نسبت به مشکلی که دارید تخصص اعصاب و روان و یا مشاوره را انتخاب کنید.

گام دوم:در این مرحله نوبت به انتخاب پزشک می ‌رسد. با توجه به لیست متخصصینی که می بینید، باید یکی از متخصصین را انتخاب کنید.

گام سوم: پس از آن، طبق زمان ‌هایی که متخصص مورد نظر در کلینیک حضور دارد و در سایت مشخص شده است، شما می ‌توانید با توجه به زمانبندی خودتان روز و ساعت مناسب را انتخاب کنید.

گام چهارم :مرحله بعدی مربوط به انتخاب بیمار است. در این قسمت می ‌توانید نوبت را برای خودتان و یا شخص دیگری رزرو کنید.

گام پنجم: درنهایت مشخصات فردی، نام پزشک، تاریخ مراجعه، مبلغ ویزیت و تمام اطلاعات مربوط به نوبت دهی اینترنتی نمایش داده می‌شود.

در صورتی که هر کدام از اطلاعات صحیح نباشند می‌ توانید گزینه اصلاح اطلاعات را انتخاب کرده و نسبت به ویرایش آن اقدام کنید.

اما اگر نسبت به صحت اطلاعات مطمئن هستید روی گزینه رزرو نهایی کلیک کنید.

گام ششم: برای تایید نهایی باید مبلغ ویزیت را به صورت اینترنتی پرداخت کنید. با کلیک بر روی گزینه رزرو نهایی به صفحه پرداخت منتقل می‌شوید.

بعد از وارد کردن اطلاعات کارت بانکی و واریز مبلغ، نوبت شما با موفقیت رزرو می ‌شود و می توانید در روز و ساعتی که انتخابی کردید به کلینیک مراجعه نمایید.


سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم

موفق به دریافت پاسخ سوال تان نشدید؟

با واحد تریاژ(راهنمای مراجعین و بیماران) ما در ارتباط باشید تا بلافاصله پاسختان را دریافت کنید