مهر 3, 1400

ساعت کاری 09:00-21:00

تاریخ آخرین بروزرسانی 1400/06/15

مشهد ،بلوار وکیل آباد ،ابتدای زیرگذر کوثر ،بین وکیل آباد 13 و 15

05136039545 – 05136039565

تیم ما را بشناسید

موفقیت ما اتفاقی نیست!

راحله لشکرنویس

راحله لشکرنویس

متخصص اعصاب و روان (دکتری)

پزشک و دارای بورد تخصصی روانپزشکی و فعال حیطه علوم اعصاب، فعالیت حرفه ای را از بیمارستان ۲۲ بهمن شروع کردند و در ادامه مسیر حرفه ای خود با فعالیت در بیمارستان امید مشهد و درمانگاه تخصصی مغز و اعصاب و روان مهر رضوی به ارائه خدمات روانپزشکی به بیماران این حیطه مشغول شدند.

وحید فرهمند

وحید فرهمند

متخصص روان شناس بالینی (دکتری)

از سال ۸۳ تحصیل در رشته روانشناسی را شروع کردند و در حال حاضر در مقطع دکتری در حال تحصیل و پژوهش می باشند و کار حرفه ای را از بیمارستان روانپزشکی ابن سینا از سال ۱۳۸۸ شروع کردند و درحال حاضر مدیر درمانگاه چند تخصصی مغز و اعصاب و روان مهر رضوی می باشند و حیطه مورد مطالعه ایشان علوم اعصاب و درمان های تکنولوژیک می باشد.

علی ربانی زاده

علی ربانی زاده

متخصص اعصاب و روان (دکتری)

در سال ۱۳۶۸ مشغول تحصیل در رشته پزشکی شدند و در سال ۱۳۷۹ فارغ التحصیل رشته روانپزشکی شدند و در حال حاضر معاون درمان بیمارستان روانپزشکی ابن سینا می باشند و عضو هیئت مدیره درمانگاه تخصصی مغز و اعصاب مهر رضوی می باشند.

فاطمه یاوری

فاطمه یاوری

متخصص مغز و اعصاب و ستون فقرات

ایشان فعالیت های علمی خود را از دوران نوجوانی با المپیاد زیست شناسی شروع کرده و با پذیرش در مقطع پزشکی در دانشگاه علوم پزشکی مشهد مسیر علمی خود را جدی تر دنبال کردند بطوری که بلافاصله وارد مقطع تخصصی با گرایش مغز و اعصاب شدند و دوره تخصصی را نیز با موفقیت در دانشگاه علوم پزشکی مشهد پشت سر گذاشتند.در طول خدمت در رشته پزشکی؛ بعنوان پزشک نمونه کشوری از طرف رییس جمهور وقت، انتخاب شدند.

مونا امینی

مونا امینی

متخصص مغز و اعصاب (دکتری)

در سال ٧٩ دررشته پزشكي در دانشگاه سراسري مشهد مشغول به تحصيل شدند .و درسال ٨٩ در رشته تخصصي مغز و اعصاب دانشگاه علوم پزشكي مشهد پذيرفته شدند. و از مهر ۱۳۹۵ در بيمارستان ابن سينا مشغول به فعاليت هستند.

آزیتا کشاورز

آزیتا کشاورز

متخصص روانشناسی (دکتری)

با آموزش دانشجویان رشته روان شناسی در دانشگاه پا را به عرصه روانشناسی گذاشتند و در طی ۲۰ سال دانشجویان زیادی را در حیطه درمانی و پژوهشی تربیت کردند و در کنار آموزش، تالیف کتاب های متعدد در زمینه های مختلف روان را در دستور کار خود قرار دادند و همزمان خدمات روان درمانی را به گروهای مختلف در مراکز مختلف روان شناختی مشهد ارائه می نمایند.

فرامرز بصیر

فرامرز بصیر

پرستار

درمانگاه عمومی و بخشهای مختلف بیمارستانی(جراحی عمومی و ارتوپدی و ارولوژی و اعصاب وروان و اورژانس و اطاق عمل)مشغول بکار بودم.در مجموع ۲۳ سال سابقه کار اجرایی دربهداشت و درمان را دارم‌

اعظم حسینی

اعظم حسینی

متخصص اعصاب و روان (دکتری)

در سال ۱۳۷۷ وارد دانشکده پزشکی شدند ودر سال ۱۳۹۱ از رشته روانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی مشهد فارغ التحصیل شدند .فعالیت حرفه ای خود را در مشهد در بیمارستان روانپزشکی ابن سینا و درمانگاه های خصوصی مختلف شروع کردند. درحال حاضر مشغول ارائه خدمات تخصصی دربیمارستان روانپزشکی ابن سینا و همچنین کلینیک تخصصی مغز و اعصاب و روان مهر رضوی هستند.

محمد سالاران

محمد سالاران

متخصص اعصاب و روان(دکتری)

ایشان از سال ۱۳۶۹ وارد دانشکده پزشکی شدند و دوره عمومی پزشکی را شروع کردند و عرصه علمی خود را با دوره تخصص اعصاب و روان گسترش دادند.

پرسش و پاسخ آنلاین
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید