همکاران ما

کلینیک تخصصی مهر رضوی به عنوان یکی از جامع ترین مراکز تخصصی مغز و اعصاب، روانپزشکی و روان شناسی کشور در شهر مشهد در راستای ارائه خدمات تخصصی به مراجعین عزیز ایجاد شده است.

این مجموعه دارای پزشکان متخصص که از بهترین و برجسته ترین دکترهای دانشگاه علوم پزشکی مشهد و پرستاران مجرب و کاربلد می باشند که توانسته اند در کنار هم یک تیم قوی و حرفه ای را تشکیل دهند.

شاید بهتر است بگوییم تنها دلیل تشکیل یک گروه و همکاری پزشکان و متخصصین مغز و اعصاب، متخصصین اعصاب و روان، روانشناسان و متخصصین علوم اعصاب این است که معمولا اختلالاتی که به مغز مربوط هستند، از همپوشانی زیادی برخوردار است.

به همین دلیل با مشورت و انجام کار تیمی می توان خدمات بهتر و کامل تری را در اختیار بیماران قرار داد.

به روز ترین روش های درمانی با دستگاه های تکنولوژیک

همچنین این مرکز تخصصی از روش های به روز و دستگاه های تکنولوژیک جدید و پیشرفته برای درمان و تشخیص بیماری استفاده می کنند.

لازم است بدانید که یکی از دپارتمان های تخصصی کلینیک مهر رضوی دپارتمان درمان تکنولوژیک است . در این دپارتمان از بروزترین دستگاه های تشخیصی و درمانی جهت بررسی و درمان عملکردهای روان استفاده می شود.

همچنین توجه داشته باشید که همکاران ما در کلینیک تخصصی مهر رضوی از روش های درمانی تکنولوژیک همچون RTMS، TDCS، نرورفیدبک و …. استفاده می کنند.

بنابراین باید بگوییم این مجموعه از بهترین و برروز ترین تجهیزات تشخیصی برخوردار است. این تجهیزات شامل نقشه برداری مغز، آزمون های سنجش مولفه های روان شناختی بر پایه هوش مصنوعی و …. می باشد.

لازم به ذکر است که همکاران ما در این مجموعه در تلاش هستند بتوانند بهترین خدمات درمانی را به شما عزیزان ارائه دهند.

تمام افرادی که در این درمانگاه مشغول به فعالیت هستند هر کدام در حوزه کاری خود جزء بهترین ها هستند و باید بگوییم که با بروز نمودن علم و دانش و تکنیک های درمانی توانسته‌ اند تا به امروز به مراجعین زیادی کمک نمایند.

لیست متخصصین کلینک تخصصی مهر رضوی

  • روانشناس: دکتر وحید فرهمند، دکتر مریم فرنوش، خانم فاطمه هاشمی،خانم الهه زجاجی
  • روانپزشک: دکتر علی ربانی زاده، دکتر اعظم حسینی، دکتر مجیده بلوکی
  • جراح مغز و اعصاب: دکتر محمد بیرجندی،دکتر حمیدرضا اقبالی

 واحد تحقیق و توسعه کلینیک تخصصی مهر رضوی

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها