ارسال پیام به مدیریت یکی از راه های ارتباطی با مدیریت کلینیک مهر رضوی است تا بتوانید نظرات و انتقادات خود را با مدیریت مجموعه در میان بگذارید.

کلینیک مهر رضوی یکی از آشناترین کلینیک‌های حوزه مغزواعصاب، روانپزشکی و روانشناسی است که در عرصه‌های مختلف و بسیاری ازجمله روان‌شناسی، روانپزشکی، مغزواعصاب، پاراکلینیکی و… خدمات ارائه می‌دهد. این مرکز تخصصی از آخرین پیشرفت‌های فناوری در زمینه درمان، آموزش و پرورش جهت مراجعین خود بهره می‌گیرد.

لازم به ذکر است که در حال حاضر ارتباط با کلینیک مهر رضوی بسیار ساده و آسان است و شما می‌توانید به مدیریت پیام ارسال نمایید. جهت این امر تنها کافی است که شما از طریق وب‌سایت ما اقدام نمایید یا اینکه با کارشناسان ما تماس بگیرید. در ادامه خدمات ارائه‌شده توسط این کلینیک را بصورت دقیق و کامل بررسی می‌کنیم.

دپارتمان درمان‌های تکنولوژیک

دپارتمان تکنولوژیک یکی از محبوب‌ترین و آشناترین دپارتمان‌های کلینیک تخصصی مهر رضوی است که در حوزه درمان بیماری‌های مختلف و بسیاری ازجمله میگرن، بیش‌فعالی، اختلالات یادگیری، اضطراب و… فعالیت دارد. این نکته را در نظر داشته باشید که متخصصین روانشناسی با گرایش درمان‌های تکنولوژیک بر این بخش نظارت دارند. درنتیجه این امر کلینیک مهر رضوی علاوه بر خدمات درمانی مبتنی بر تکنولوژی، در حوزه خدمات روان درمانی نیز فعالیت دارد.

دپارتمان روانپزشکی

این دپارتمان یکی‌دیگر از دپارتمان‌های کلینیک تخصصی مهر رضوی است که با هدف تشخیص و درمان دارویی افراد مبتلا به بیماری روانپزشکی در گروه سنی کودک و نوجوان، بزرگسال و میانسال تأسیس و راه‌اندازی شد. لازم به ذکر است که در دپارتمان روانپزشکی متخصص تمام علائم ذهنی و جسمی بیمار را به کمک مصاحبه بالینی و ابزارهای تکنولوژیک ازجمله نقشه مغزی تشخیص‌گذاری می‌کند.

دپارتمان روانشناختی

این دپارتمان با هدف ارائه خدمات روانشناختی به شکل تک تخصصی به افراد تأسیس و راه‌اندازی شد و از مشاوران مختلف و بسیاری تشکیل می‌شود. از اصلی‌ترین و مهم‌ترین مشاوران فعال در این دپارتمان می‌توان به روانشناس خانواده یا خانواده درمانگر، روانشناس بالینی، روانشناس سلامت، روانشناس تحصیلی، روانشناس یا متخصص سکس تراپ، روانشناس شناختی و… اشاره کرد.

دپارتمان مغز و اعصاب

دپارتمان مغزواعصاب یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین دپارتمان ‌های کلینیک تخصصی مهر رضوی است که در درمان اختلالات مختلف دستگاه عصبی ازجمله مغز، نخاع و اعصاب پیرامونی بسیار کمک‌کننده است. از مهم‌ترین بیماری‌های قابل درمان در این دپارتمان می‌توان به سکته مغزی، پارکینسون، بیماری‌های ستون فقرات، آلزایمر، بی‌حسی اندام، سردرد، سرگیجه، صرع، تشنج، فراموشی و… اشاره کرد.

دپارتمان باشگاه مغز

دپارتمان باشگاه مغز با هدف ارائه روش‌های تقویت سیستم عصبی و مغز نظیر؛ تقویت تصمیم‌گیری، حل مسئله، تقویت تمرکز، تقویت حافظه، هوش کلامی و… تأسیس و راه‌اندازی شد. این نوع دپارتمان برای تمام گروه‌های سنی مناسب است اما با این وجود گروه هدف بالینی آن بطورمعمول کودکان و نوجوانان است.

دپارتمان آموزش

این دپارتمان یکی از آشناترین و اصلی‌ترین دپارتمان‌های کلینیک تخصصی مهر رضوی است که آموزش‌های مفید و بسیار موثری در اختیار متخصصین و دانشجویان رشته‌های مرتبط با سلامت مغز و اعصاب قرار می‌دهد. لازم به ذکر است که در این نوع دپارتمان از بهترین و باتجربه‌ترین منابع و اساتید بهره گرفته می‌شود.

درنهایت همانطور که گفتیم ارسال پیام به مدیریت کلینیک تخصصی مهر رضوی به سادگی امکان‌پذیر است و شما می‌توانید هر زمان که نیاز و تمایل داشته باشید از طریق وب‌سایت این کلینیک نسبت به این امر اقدام نمایید.

مخاطب محترم جهت ارسال پیام به مدیریت لطفا مشخصات و موضوع مورد نظرتان را از طریق فرم ذیل ارسال بفرمایید.

[contact-form-7 id=”348″ title=”ارسال پیام برای مدیریت”]

 واحد تحقیق و توسعه کلینیک تخصصی مهر رضوی

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم

موفق به دریافت پاسخ سوال تان نشدید؟

با واحد تریاژ(راهنمای مراجعین و بیماران) ما در ارتباط باشید تا بلافاصله پاسختان را دریافت کنید