مجموعه تخصصی استاد مغز

مجموعه تخصصی استاد مغز

مجموعه استاد مغز به عنوان یکی از دپارتمان‌های تخصصی مرکز خدمات روان‌شناسی و مشاوره آرامش ماندگار مشهد (با مجوز881 – م از سازمان نظام روان‌شناسی ج.ا.ا) مفتخر به ارائه بروزترین و کارآمدترین روش‌های روان‌درمانی و مشاوره در سطح کشور می‌باشد.

  •  افسردگی چیست؟ تجربه ی درمان افسردگی بدون عارضه و ماندگار در کلینیک تخصصی ما در مشهد  افسردگی، یک اختلال شایع اما جدی در جامعه امروز است. این اختلال منجر به برهم خوردن زندگی طبیعی فرد و ایجاد احساسات منفی مانند غم، اضطراب، ناامیدی و عصبانیت در فرد می‌شود. افسردگی بر فکر، احساس و عمل فرد […] نوشته کلینیک تخصصی درمان افسردگی در مشهد اولین بار در استاد مغز. پدیدار شد.
  • تخصص روانشناسی کودک تجربه ی بهترین درمان و مشاوره ی والدین و کودکان در کلینیک تخصصی ما در مشهد. روان شناسی کودک به مطالعه مستمر رشد از زمان تشکیل نطفه تا دوران بلوغ و نوجوانی می پردازد. موضوعاتی از قبیل نقش وراثت و محیط در شکل گیری شخصیت کودک، چگونگی رشد بدنی، ذهنی،عاطفی، کلامی، اجتماعی […] نوشته متخصص روانشناس کودک در مشهد اولین بار در استاد مغز. پدیدار شد.
  • هر آنچه از اختلال بیش فعالی/کاستی توجه باید بدانیم Attention_Deicit/ Hyperactivity Disorder اختلال نقص توجه بیش فعالی یک اختلال روانی پایدار است که مشخصه آن علائم پایه دار بی توجهی یا بیش فعالی و تکانشگری هر یک به صورت مجزا یا هر دو گروه علائم در کنار هم است. یکی از پرسش های مطرح درباره […] نوشته اختلال بیش فعالی و کاستی توجه را بیشناسیم اولین بار در استاد مغز. پدیدار شد.
  • تاریخچه نوروفیدبک  برای مشاوره جهت افزایش قدرت مغز و حداکثر بهره بری از مغز ، به کلینیک تخصصی نوروتراپی ما واقع در مشهد مراجعه کنید. برای تعیین وقت و مشاوره با ما تماس بگیرید. استفاده از بیوفیدبک تاریخچه‌ای طولانی‌تر از نوروفیدبک دارد. حتی دستگاه زنگ و تشکچه ساده‌ای که از قدیم برای درمان شب‌ادراری‌های کودکان […] نوشته کلینیک تخصص محور نوروفیدبک در مشهد اولین بار در استاد مغز. پدیدار شد.
  • کاردرمانگر خوب در مشهد مهم ترین هدف از کاردرمانی رسیدن به حداکثر استقلال فردی و کاهش وابستگی به اطرافیان و در نهایت داشتن زندگی بهتر است. ما یکی از بهترین مراکز کاردرمانی در مشهد هستیم برای تعیین وقت و مشاوره با ما تماس بگیرید. وظیفه متخصص کاردرمانی، کمک به افراد در تمامی سنین برای غلبه […] نوشته کاردرمانگر خوب در مشهد اولین بار در استاد مغز. پدیدار شد.
  • کاردرمانگر باتجربه در مشهد ارائه کامل ترین و بهترین خدمات کاردرمانی همراه با متخصصین مجرب در کلینیک تخصصی ما در مشهد  برای اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید. کاردرمانی از شاخه های علوم پزشکی در حوزه توانبخشی است که بر تمام ابعاد جسمی و روحی فرد تاثیر گذار است. این روش درمانی و توانبخشی با […] نوشته کاردرمانگر باتجربه در مشهد اولین بار در استاد مغز. پدیدار شد.
  • کلینیک کاردرمانی در مشهد با ما همراه باشید تا اطلاعات کامل و جامعه ای در ارتباط با کاردرمانی و مرکز خوب کاردرمانی در مشهد برای شما به اشتراک بگزاریم. کاردرمانگر کیست؟ متخصصان رشته کاردرمانی برای درمان مراجعان نیازمند تسلط و چیرگی در علوم مختلفی همچون فیزیولوژی، آناتومی و روانشناسی هستند تا بتوانند برنامه‌ای جامع برای […] نوشته کلینیک کاردرمانی در مشهد اولین بار در استاد مغز. پدیدار شد.
  • آدرس کاردرمانگر در مشهد پیشرفت و توانایی انجام دادن حرکات بهتر با کاردرمانی تخصصی و دقیق در مرکز ما در مشهد کاردرمانی چیست؟ آیا شما اطلاعات کافی در مورد کاردرمانی دارید ؟ کاردرمانی، یک برنامه پشتیبانی است تا افراد را برای انجام امور روزمره آماده کرده و استقلال فردی را به آن ها باز گرداند. […] نوشته آدرس کاردرمانگر در مشهد اولین بار در استاد مغز. پدیدار شد.
  • مرکز کاردرمانی در مشهد زندگی به ندرت به شکلی خواهد بود که ما می خواهیم. بیماری ها، آسیب ها و معلولیت ها می توانند بر توانایی ما برای داشتن یک زندگی روزمره نرمال تأثیر بگذارند کاردرمانی مدرن کاردرمانی مدرن در سال‌های دهه‌ی ۱۸۰۰ میلادی رواج پیدا کرد. در این دوره‌ی زمانی، بیمارستان‌ها از هنر درمانی […] نوشته مرکز کاردرمانی در مشهد اولین بار در استاد مغز. پدیدار شد.
  • ادرس کلینیک کاردرمانی در مشهد  ما یکی از بهترین مرکز تخصصی کاردرمانی در مشهد هستیم. کار درمانی چیست؟ کاردرمانی (OT) یک حرفه مبتنی بر مدرک علمی، بهداشتی و مراقبت‌های اجتماعی است که توسط شورای خدمات بهداشت و مراقبت‌های بهداشتی اداره می‌شود. کاردرمانی “رویکردی کاملاً فردی”، برای سلامت روانی و جسمی و رفاه در نظر می‌گیرد و […] نوشته ادرس کلینیک کاردرمانی در مشهد اولین بار در استاد مغز. پدیدار شد.
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها